BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Sportiskola
Iskolánk
Felvétel
Tanév
Tantárgyak
Tanórán kívül
Infotár
Diák
Támogatás
Szülő
Kapcsolat
Tanév
Fogadóórák - Újszász utcai általános iskola
2010.11.26.
A fogadóórák rendje az Újszász utcai általános iskolában - 2010-2011 / I. félév
Horváth András
igazgató*
kedd: 15:00-16:00
Makkai Ferenc
igazgatóhelyettes*
kedd: 14:00-15:00
Szekeres Györgyné  
f
elsős tagozatvezető*
kedd: 15:00-17:00
Papp Zoltán
alsós tagozatvezető* 
csütörtök: 16:00-17:00

* Telefonon kérnénk időpontot egyeztetni! Köszönjük! 

Aszalós Szilvia csütörtök: 11:00-12:00
Bódi László kedd:10:00-11:00
Borbély Rita péntek: 9:10-9:55
Fehér Márta péntek: 9:00-10:00
Ferentziné Muliter Szilvia péntek: 11:00-12:00
Füzér Norbert* kedd:10:00-11:00
Göndör Ádám kedd:13:40-
Göndör Éva kedd: 9:10-9:55
Horváth Gellért hétfő: 12:00-13:00
Kedves Éva kedd: 9:10-9:55
Kenyeres Zoltán péntek: 10:00-11:00
Kerekes Adrienne kedd: 10:00-11:00
Kerezsi Katalin csütörtök: 10:00-11:00
Kovács Réka szerda:11:00-12:00
Kürthy Éva szerda:11:00-12:00
Luda Tímea csütörtök: 12:00-13:00
Lugosi László szerda:11:00-12:00
Miskó Zoltán csütörtök: 13:40-
Nagy Anikó csütörtök:12:00-13:00
Nagy Melinda csütörtök:13:00-13:40
Nasinszky Péter* szerda: 10:00-
Orbán Katalin péntek: 9:00-10:00
Oromszegi Judit péntek: 13:00-13:40
Pálfy Gyula hétfő: 9:00-10:00
Reményi Ilona hétfő: 10:00-11:00
Réthelyi Judit péntek: 11:00-12:00
Román Ildikó kedd:11:10-11:55
Sárkány Lívia péntek: 12:00-13:00
Soósné Papp Judit kedd: 12:00-13:00
Szabó Imre   csütörtök: 11:00-12:00
Szabóné Gulyás Csilla hétfő: 11:10-11:55
Szocsák Ildikó csütörtök: 14:00-15:00
Turai Julianna hétfő: 8:10-8:55
Turai Krisztina Éva csütörtök:12:00-13:00
Uzoni Péterné péntek: 9:00-10:00
Bakkné Galla Katalin péntek: 10:00-11:00
Bendik Györgyi kedd: 13:00-13:40
Diron Eleonóra szerda:8:00-9:00
Filor Erzsébet szerda:11:00-12:00
Fűri Eszter szerda: 12:00-13:00
Galló Erika kedd: 11:00-12:00
Gombos Attila csütörtök: 11:00-11:45
Gyurkó Lívia csütörtök:11:00-12:00
Hajdú Attiláné csütörtök: 12:00-13:00
Hollós Dalma szerda: 11:10-11:55
Igaz Ágnes péntek: 10:00-11:00
Kátai Rita péntek:13:00-13:40
Kérdyné Nagy Katalin hétfő: 11:00-12:50
Legény Tiborné péntek:11:00-12:00
Longauer László hétfő: 8:00-11:00
Magyary Ferenc hétfő: 12:00-13:00
Matkovicz Katalin péntek: 10:00-11:00
Mesterné Kaczor Enikő csütörtök: 10:00-14:00
Molnárné Veres Viktória kedd: 9:10-9:55
Nyírő Attiláné csütörtök:9:00-10:00
Opauszki Lászlóné szerda:11:00-12:00
Pethőné Rommer Eleonóra kedd:9:00-10:00
Pénzes Ferencné csütörtök: 10:00-11:00
Pósáné Papp Ildikó szerda:10:00-11:00
Schober Éva kedd: 12:00-12:50
Tóth Imréné hétfő: 8:00-9:00
Török Katalin csütörtök: 10:00-11:00
Zaszlavik Andrea kedd:13:00-13:40

Fejlesztő tanárok

Jakab Vera kedd: 10:00-11:00
Konkoly Szilvia péntek: 13:00-13:40
Sólyomné Stedron Beáta csütörtök:8:00-9:00
Soós Krisztina hétfő: 12:00-13:00

Zenetanárok

Bánfi Judit csütörtök: 11:30-12:00
Horváthné Szabó Beáta péntek:11:30-12:00
Kálmán Andrea csütörtök:11:00-12:00
Légrádi István kedd:10:30-11:00
Lugosiné Kovács Ágnes hétfő: 10:30-11:00
Mózesné Tábori Patrícia péntek: 13:30-14:00
Oromszegi Bence csütörtök: 10:30-11:00
Pánczél Tamás csütörtök: 12:30-13:00
Takács Krisztina péntek: 11:00-12:00
Csatolt fájlok:
Publikálta: Gál-Szabó Edina
© 2010 Bornemisza Péter Gimnázium