BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Sportiskola
Iskolánk
Felvétel
Tanév
Tantárgyak
Tanórán kívül
Infotár
Diák
Támogatás
Szülő
Kapcsolat
Iskolánk
2011/2012 tanév kimagasló versenyeredményei
2012.06.21.
2011/2012 tanév kimagasló versenyeredményei az Újszász utcában
TANULÓ NEVE OSZTÁLY ELÉRT EREDMÉNY
Andrasics Anett 4. a Erima Gyermekbajnokság /országos kézilabda/ 3. hely
Bernát Dorka 3.d országos szertorna 2-3. hely csapatban
Birovecz Bátor 2.b Országos Mozaik matematika verseny 2.helyezett
Bogdán Márta 8.d 9. országos négykezes zongoraverseny-arany
Borbás Anna  4.d országos szertorna 2.-3. hely csapatban, 3. hely egyéniben, fővárosi 1. hely,
Bottlik Krisztina 2.a pest megyei akrobatika 1.-1.hely, fővárosi szertorna diákolimpia 1. hely 
Fazekas Sára 6.a országos szertorna csapatban 3. hely egyéniben 2-3.
Ferentzi Olivér  8.d országos II. Rákóczi történelemverseny 2.hely
Holló Áron 8.b Serdülő országos 1. 3. helyezett kardvívásban; Országos Bajnokság csapatban 2. helyezés
Hollós Lilla 8.a országos szertorna csapatban 3., egyéniben 2-3. hely, akrobatika országos diákolimpia 4. hely,
Horváth Dóra  8.b országos II. Rákóczi történelemverseny 2.hely; országos szertorna verseny 3., egyesületi akrobatika diákolimpia országos 4., nemzetközi akrobatika részvétel, 
Horváth Noémi  5.a 9. országos négykezes zongoraverseny-bronz
Kálmán Eszter  3.b egyesületi akrobatika országos 2-3.,országos szertorna csapatban 2. egyéniben 3.,nemzetközi akrobatika részvétel 
Kasztner Noémi 4.c országos egyesületi akrobatika 3. hely (Fradi), országos szertornaverseny 1. csapatban, 3. egyéniben (Bornemisza)
Kiss Hanna 6.a országos szertornaverseny 3., nemzetközi akrobatika részvétel (Bornemisza), országos akrobatika 3.(Fradi)
Kós Anna 6.a országos szertorna 3. hely, pest megyei akrobatika 1.-1. hely
Kós Péter 4.b Országos Bolyai matematika csapatverseny 3.helyezett
Ludvig Szilárd  8.a Nemzetközi tollasverseny -párosban 3. hely; Országos GOMOKU bajnokság 3. hely 
Máté Hanna 3.c 9. országos négykezes zongoraverseny-bronz
Mihály Elióra 2.b országos szertorna 3. csapat, 3. egyéniben, fővárosi 1. hely 
Mihály Hanna 6.a országos szertornaverseny 3., nemzetközi akrobatika részvétel (Bornemisza), országos akrobatika 3.(Fradi)
Mihály Petra 6.a akrobatika országos diákolimpia 3., fővárosi szertorna 3. 
Millner Pálma 7.b egyesületi akrobatika nemzetközi 6. hely és országos akrobatika diákolimpia 4., országos szertorna 3.hely
Missurai Pálma 2.b országos szertornaverseny csapat – egyéni 3.-3., fővárosi 1. hely
Molnár Eszter 5.d BPG iskolai rajzverseny 1.hely; kerületi rajzverseny 1. hely; országos rajzverseny 8. hely; országos rajzpályázat 3. hely; országos rajzpályázat 2. hely "Kedvenc madaram"; országos rajzpályázat 1. hely "Élmény a kertben"
Murányi Zsófia 5.a "Ne felejtsek" országos Anyanyelvi Levelező Verseny, arany fokozat, különdíj (össz. 5 különdíj volt!)
Novák Márta   6.a egyesületi akrobatika nemzetközi 6. és országos 2-3., országos szertorna 3., akrobatika országos diákolimpia 4.
Papp Balázs 4.a Országos Bolyai matematika csapatverseny 3.helyezett; Megyei Zrínyi matematika verseny 4. helyezett
Papp Bence 6. b Kenguru matematikaverseny, országos 5. hely; Bátaszéki matematikaverseny, országos 20. hely; Zrínyi Ilona matematikaverseny, országos 5. hely; Budapesti Ált. Isk. kerületi forduló , 1. hely; Budapesti Ált. Isk. döntő, 9. hely; Kalmár László országos  matematikaverseny 
Róth Judit Virág 8.a kosárlabda országos bajnok, serdülő bajnokság
Schmid Áron 7. c Labdarúgás- magyar válogatottal Törökországban 3.hely; UTE csapattal Spanyolországban 1. hely; korosztályában az UTE legjobb játékosa
Seitz Edmond  7. a úszósport, korosztályos első tízben, idei legjobb eredménye 100m gyors országos 1.
Soltész Natália  8.c országos rajzverseny 2.hely
Suták Anett 7.c országos szertorna 3. hely, pest megyei akrobatika 3.-3.
Süll Zsófia 4.a 9. országos négykezes zongoraverseny-bronz
Terék Dániel 7. c Asztali tenisz: Hit Kupa, országos 3.hely; Budapesti diakolimpia 2. hely; területi verseny 2. hely; országos ranglistán 15. hely
Tomcsányi Benedek 4.a Országos szertorna bajnokság egyéni összetett 1.hely, csapat 1. hely, Országos Diákolimpia 1-2. helyezések, Heraklész serdülő válogató 1. hely, Mozaik Kupa egyéni összetet és csapat versenyek 1-1. hely, KSI Kupa egyéni összetett és csapat versenyek 1. hely
Tomcsányi Rebeka 2.a országos szertornaversenyek 1.-2.-3. helyek egyéniben és csapatban Bornemisza és Fradi színeiben is
Tóth Olivér  8.d országos II. Rákóczi történelemverseny 2.hely
Unyi Roberta 8.d 9. országos négykezes zongoraverseny-arany
Vajda Anna  2.a akrobatika országos diákolimpia 3. hely, országos szertorna 3. hely, 
Varju Míra 2.a országos szertornaverseny csapatban 2. hely
Wittmajer Dávid  4.c Országos Bolyai matematika csapatverseny 3.helyezett
Zaszlavik Hanna  4.a Országos Bolyai matematika csapatverseny 3.helyezett
Publikálta: Gál-Szabó Edina
© 2010 Bornemisza Péter Gimnázium