Kapcsolat
Tantárgyak
Ludvig Benjámin országos bajnok
2011.02.28.
Ifjúsági korú atlétáink Ikarus színekben a fedettpályás országos bajnokságon indultak az elmúlt hétvégén.
A kétnapos versenyen Kovács Simon, Csürke Benjámin, Füzi Dániel, Sólyom Kinga, és Ludvig Benjámin indult iskolánkból.
Az első nap legjobb eredményét középtávfutónk,  Ludvig Benjamin érte  el, 1500 m-en izgalmas hajrában, centiméterekkel szorult csak a 2.  helyre. A második nap tétje az volt, hogy  bajnoki címre esélyes középtávfutónk túl tud-e lépni lelkileg a szombati napon. Szerencsére ez sikerült, Ludvig Beni erős tempót diktálva  rajt-cél győzelmet aratott 800m-en, így ifj Tomhauser  István tanítványa a 2011-es év fedettpályás bajnoka lett.
Publikálta: Kovács Réka