Kapcsolat
Tantárgyak
Atlétika versenyek
2012.09.27.
Sólyom Barnabás 7.a osztályos tanulónk Országos III. helyet szerzett rúdugrásban, a Budapesti Csapatbajnokságon több érmet is összegyűjtöttek diákjaink.
A Tatabányán megrendezett Országos Serdülő Bajnokságon Sólyom Barnabás két számban is rajthoz állhatott, de sajnos csak rúdugrásban sikerült elkezdenie a versenyt, mivel a másik fő száma a 80m gátfutás egy időpontban zajlott az ugrással. A 240 cm-es ugrásával, új egyéni csúcsával a tisztes III. helyezést szerezte meg az Ikarus versenyzője, iskolánk sportosztályos tanulója. Az őszi versenyidény a Budapesti Csapatbajnoksággal folytatódott, ahol fiú csapatunk egy III. helyezést szerzett magasugrásban, lánycsapatunk egy I. helyezést távolugrásban, egy II. helyezést magasugrásban, és egy III. helyezést súlylökésben. A csapatok tagjai a 7.a sportosztály atlétikásai illetve Hollósi Dániel, Caviciolo Cristofer, Hortobágyi József. Gratulálunk!
Publikálta: Kovács Réka