BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Sportiskola
Iskolánk
Felvétel
Tanév
Tantárgyak
Tanórán kívül
Infotár
Diák
Támogatás
Szülő
Kapcsolat
Tanórán kívül
Nem került el a kerületin a siker minket
2017.05.18.
Atlétikai eredményeink az Ikaruson
Két nap alatt 33 érmet nyertünk a XVI.kerületi atlétika versenyen 2017 május 16-17-én az Ikarus sportpályán.
ARANY ÉRMESEK, KERÜLETI BAJNOKOK:
Bódi Tekla (III.kcs) 60 m síkfutásban
Gyenes Jonatán (III.kcs) távolugrásban
Pozsgai Mihály (I.kcs) egyéni összetettben

EZÜST ÉRMESEK:
Gyenes Jonatán (III.kcs) 60 m síkfutásban
III.kcs lány csapatunk 5X100 m váltóban (csapat tagjai: Juhász Csillag, Lévay Jella, Göndör Natasa, Holósi Viktória, Bódi Tekla)
Keresztes Karina (II.kcs) távolugrásban
Pozsgai Mihály (I.kcs) 40 m síkfutásban

BRONZ ÉRMESEK:
II.kcs.lány csapatunk 6X100 m váltóban (csapat tagjai: Keresztes Karina, Góczán Pálma, Győri Dóra, Bozsik Linett, Gerencsér Lilla, Viola Grácia)
II. kcs lány csapatunk összetettben (csapat tagjai: Keresztes Karina, Góczán Pálma, Győri Dóra, Bozsik Linett, Gerencsér Lilla, Viola Grácia)
Pozsgai Mihály (I.kcs) kislabdahajításban
I.kcs. fiú csapatunk összetettben (csapat tagjai: Pozsgai Mihály, Pataki Ádám, Szántai Kis Áron, Iván Benjámin, Dutka Sámuel, Mikics Mirkó)
Igari Anna (III.kcs) 800 m síkfutásban
Ferentzi Barnabás (IV.kcs) 800 m síkfutásban

Negyedik helyet értek el:
Győri Dóra (II.kcs) távolugrásban
Góczán Pálma (II.kcs) 60 m síkfutásban
Göndör Natasa (III.kcs) 60 m síkfutásban
Lévay Jella (III.kcs) medicin hajításban
Lévay Jella (III.kcs) kislabda hajításban
Iván Benjámin (I.kcs) 40 m síkfutásban
Iván Benjámin (I.kcs) egyéni összetettben
I.kcs.fiú csapatunk 6X50 m váltóban (csapat tagjai: Pozsgai Mihály, Pataki Ádám, Szántai Kis Áron, Iván Benjámin, Dutka Sámuel, Mikics Mirkó)

Ötödik helyet értek el:
Vadász Barnabás (III.kcs) 60 m síkfutásban
Bódi Tekla (III.kcs) távolugrásban
IV.kcs.lány csapatunk 4X100 m váltóban (csapat tagjai: Góczán Cintia, Szilágyi Saron, Imecs Alexandra, Bottlik Krisztina)
Góczán Cintia (IV.kcs) 100 m síkfutásban

Hatodik helyet éte el:
Szántai Kis Áron (I.kcs) 40 m síkfutásban

Gratulálunk a versenyzőknek!
Publikálta: Bódi László
© 2010 Bornemisza Péter Gimnázium