Szülő
Kapcsolat
Első helyezés a Budapesti Orczy Mikulás sakk Kupán
2012.12.11.
December 9-én rendezték meg az ifjú sakk tehetségek számára az Orczy-kertben a Budapesti Orczy Mikulás Kupát.
December 9-én rendezték meg az ifjú sakk tehetségek számára az Orczy-kertben a Budapesti Orczy Mikulás Kupát. Összevont korcsoportban a 10 év alattiak között Forgách András 3.d osztályos diákunk  I. helyezést ért el.  Extra különdíja volt, hogy sakkozhatott egy rapid partit a Mikulással, aki – mint kiderült – egyben kiváló sakk szakértő is. Ezúttal a Mikulás győzött, de majd jövőre! Andris ezt megelőzően az őszi Budapest Grand Prix sorozat részeként megrendezett Sakksuli Kupa 2012/13 második versenyén, a 2. helyet szerezte meg, ráadásul korosztályánál eggyel magasabb kategóriában. Díja mellé jutalmul a  Polgár Sakkfesztiválon Polgár Zsófiával játszhatott a 33 táblás szimultánban. Hajrá Andris! További sok sikert! Szurkolunk neked.
Publikálta: Pénzes Ferencné Zsuzsa